E-Ticaret Danışmanlık Ajansı – Mia Dijital

E-Ticaret Danışmanlık Ajansı – Mia Dijital için yorumlar kapalı

İhtiyaçlarınızı belirlemek ve profesyonel stratejiler ve düşük maliyetle en fazla satışı gerçekleştirmek için buradayız. Perakende (B2C), Toptan (B2B) işlerinizde ürün konumlandırma, marka çalışmaları, altyapı kurulumu, pazaryeri yönetimi, dijital pazarlama, e-posta, otomasyon, entegrasyonlar, online müşteri ilişkileri, sosyal medya ve dijital fırsatlardan yararlanmanız için Mia Dijital E-Ticaret süreçleri ile ilgili danışmanlık veriyoruz.

Mağazamız, E-Ticaret pazarlama, satış ve süreçlerinizde size yardımcı olmak için burada. Ürün konumlandırma, marka çalışmaları, altyapı kurulumu, pazar yeri yönetimi, hem B2C hem de B2B perakende müşteriler için dijital pazarlama (sosyal medya dahil), e-posta otomasyonu, web ve mobil uygulamalarınızla entegrasyonlardan yararlanmanız için derinlemesine danışmanlık sağlıyoruz. , çevrimiçi müşteri ilişkileri ve otomatik yeniden sipariş verme gibi dijital fırsatlar. Mia Dijital Elbette bu süreçlerde yapılması gereken işler var. Örneğin müşteriyle tanıştığımızda kendi başımıza bir CRM sistemine ihtiyaç olduğundan bahsetmiştik. İhtiyaç duyulan başka çözümler de var ve farklı müşterilerle çalışma deneyimimiz olduğu için her durumda en iyi neyin işe yaradığını biliyoruz.

E-Ticaret Danışmanlık Ajansı, satışlarını artırmak isteyen tüm e-perakendecilere stratejik danışmanlık, uygulama ve destek sunmaktadır. Deneyimlerin paylaşılması, yatırımlarınızın optimize edilmesini ve uzun vadeli bir perspektif içinde en yüksek performansı sağlamasını sağlar. Bu aynı zamanda ürün konumlandırmayı, pazar araştırmalarını ve altyapı kurulumunu da içerir. Ayrıca e-ticaret süreçlerinizde dijital pazarlamanın yanı sıra e-posta kampanyaları ve web sitesi entegrasyon projeleriyle de ilgileniyoruz.

Mia Dijital İletişim Bilgileri

Bahçeşehir Fırat Cad. Esen Çayı Sok. Ilgaz 3 Villa 18 Dış Kapı No:9 Başakşehir/İstanbul