Hizmetlerimiz

Bilgisayar Teknik Servis

Hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar, tablet, notebook, server teknik servis ve bakım hizmeti vermekteyiz. Hem yerinde hemde servisimizde bu hizmet verilmektedir.
Devamı

Bakım Anlaşmaları

Bilgisayarını yerinden kaldırmadan yerinde çözüm imkanı sunar, ayrıca anlaşma yapılan firmanın sistemin tüm sistemi gözden geçirilerek oluşabilecek olası hataların belirlenmesi sağlanır.
Devamı

Güvenlik Kameraları

Güvenlik kameraları sektöründe, uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Devamı

Bilgisayar Alım-Satım

Uygun fiyatlı ve ihtiyaçlarınıza uygun bilgisayarları uygun ödeme koşullarıyla siz müşterilerimize sunuyor. Hem sıfır, hemde 2.el bilgisayar notebook alım-satımı için lütfen iletişime geçiniz.
Devamı

Web Tasarım

Web sitenizin tasarımı, kurumsal kimliğinizin oluşturulması, kurumsal kimliğinizle sitenizin uyumluluğu, marka ve gelişmiş içerik danışmanlığı gibi birçok konuda çözümler sunmaktayız.
Devamı

Google Seo

Seo, Google Seo, Arama Motoru iyileştirmesi, sosyal medya tanıtım, çevrimiçi reklam, web danışmanlık hizmetleri ile web sitelerinizi ve bloglarınızı iyi yerlere getirmek için durmadan çalışıyoruz.
Devamı

Bilişim Sorunlarınızın Çözümü İçin

Online Teknik servis taleplerinde %10 indirim…

Teknik Servis Talebi